מי אנחנו?

צוות המורים

ג'סיקה שרון

 מורה לציור, מיסדת ומנהלת הסטודיו 

נולדתי בבואנוס איירס, ארגנטינה  בשנת 1981 ובגיל 21 החלטתי לעלות לישראל.  הגעתי ארצה כדי ללמוד בבצלאל ולאחר סיום תואר ראשון במחלקה לאמנות ועם כרטיס חזרה לארגנטינה הכרתי את אהבת חיי ונשארתי.

 אני גרה בבית עובד, אמנית ופעילה חברתית למען זכויות אדם, עוסקת בהדרכת אמנות וניהול סדנאות האמנות. אני מדריכה קבוצות של ילדים, בוגרים וגמלאים בסטודיו שלי בבית עובד ובמקומות נוספים.

אני מאמינה שהעיסוק באמנות הוא מעבר ליצירת אובייקטים יפים, זהו מסע של חיפוש עצמי, חיזוק המודעות העצמית, הביטחון וכלי להתמודדות עם קונפליקטים המעסיקים אותנו בחיי היומיום.  

יש לי זכות ללוות אנשים במפגש שלהם עם עצמם מול הנייר הלבן. זה תמיד מרתק לראות איך כל אחד למשך שעה שם מאחור את המרוץ של היומיום ומתמודד מול האני שלו עם כל הפחדים, הפנטזיות, הביקורת העצמית והרצון לתת חופש ליצירה שלו.

אני שואבת מכך השראה וכוח ליצירה שלי...

052-7490788

 • Instagram
 • Facebook
ג'סיקה שרון
cut-out-unmani-making-flower-painting3.jpg

חגית רובינשטיין

מורה לציור

 

אמנית פעילה ומורה לאמנות ויוגה מעל 20 שנה.
בעלת ניסיון הוראה במסגרות פורמליות כמו מוזיאון תל אביב, מכללת אורנים, קלישר ועוד.., וכן במסגרות פרטיות. עובדת עם ילדים ונוער וכן מבוגרים כאשר החוט המקשר בין כל המפגשים השונים הינו יצירת במה לחיבור של היוצר /ת  עם עצמה על מנת להבין ולהרחיב את ביטויי רעיונותיה. על מנת לחשוף את היוצרת לקשת טכניקות ומבעים ולהעמיק את הביטוי האישי והייחודי של כל אחת. 
 • Facebook
 • LinkedIn

סופיה טרוטוש

עיצוב טקסטיל ואביזרים

סופיה היא מעצבת, צלמת, אמנית, דעתנית, דוגמנית, מרצה ומורה.

בעלת נסיון עשיר בהוראה בחוגים, מכללות והרצאות.

ניסיונה העשיר בתחום האופנה הטקסטיל והצילום יחד עם ניסיון ההוראה מאפשר לה לעסוק במנעד רחב של תכנים ולהתאימם לגילאים השונים.

סופיה משלבת את הידע הרב שלה בתפירה אופנה וצילום עם תפיסת קיימות ומקפידה להשתמש בחומרים מן המצוי.          

סטודיו סופיה טרוטוש נותן שירותי עיצוב, תפירה והפקת תלבושות במה, יעוץ עסקי ליזמת ויזמי אופנה, הוראת והדרכת תפירה, צילום תדמית, ארועים ואופנה.

Black%20on%20Transparent_edited.png
 • Instagram
 • Youtube
 • Pinterest
 • Facebook
P1030762_edited.webp
WhatsApp Image 2021-08-23 at 12.42_edited.jpg

ליאנה פרימוב

מורה לפיסול

 

האהבה והחיבור לאמנות הולכים איתי משחר ילדותי. בתיכון בחרתי במגמת אמנות פלסטית ותולדות האמנות -מורחב . בחיי הבוגרים למדתי 3 שנים אמנות משקמת במדרשה לאמנות בית ברל- מסלול ייחודי המכשיר מדריכות לאמנות פלסטית, רישום / ציור/ פיסול/ קרמיקה, בדגש על עבודה עם אוכלוסיות מיוחדות (פגועי נפש, גיל הזהב, הפרעות קשב וריכוז, נכים, עיכוב התפתחותי  ואנשים העוברים שיקום לאחר פציעה/מחלה/ משבר ועוד...). 
עבדתי שנתיים באנוש ולאחר מכן המשכתי לעבוד כאסיסטנטית וכמתרגלת במדרשה לאמנות במסלול לאמנות משקמת. 
כיום אני מעבירה שם שיעור-הטכנולוגיה של הקרמיקה, וממשיכה לעבוד שם גם כמתרגלת לקבוצת המתמחים בקרמיקה. 
מאמינה באנשים ובכוחה של האמנות  לרפא ולהעצים כל אדם באשר הוא...
Black%20on%20Transparent_edited.png
  • Facebook

  מרינה קפוסטין

  יוצרת ומדריכת אמנות

  "לדמיין, ליצור וללמד אמנות

  תמיד הייתה התשוקה שלי"

  בוגרת לימודי הדרכת אמנות במכללת סמינר הקיבוצים והשתלמויות שונות במכללות שנקר ומנשר. במשך שנים רבות מקדמת פרויקטים המשלבים יצירה ופיתוח יוזמות חברתיות, ביניהם: פרויקט ציורי קיר עם נוער בסיכון, אמנות בין – דורית, יצירת תלמידים בעקבות עדות של ניצולי שואה, עבודה עם מתנדבים וקהלים נוספים.

  שיטת הלימוד של מרינה הינה לימוד דרך התנסות עם מגוון חומרים וטכניקות יחד עם שילוב משחק אשר מאפשרים לגלות את הצדדים המגוונים של האמנות ושלנו ולמקד את עצמנו בהמשך הדרך לכדי העיסוק בו נרצה להתפתח ולהתמקצע.

  חוג אמנות רב-תחומית

  החוג מוקדש להכרות ויצירה בטכניקות מגוונות מתחומי הציור, פיסול, קולא'ז ובובנאות – החוג יעבור דרך מספר תחנות מגוונות בשילוב ערך הקיימות ושימוש בחומרים מן הטבע, מסלול המאפשר חשיפה לאמנים ומושגים בתולדות האמנות ופיתוח חשיבה יצירתית. במהלך השיעורים נלמד בין השאר: פסיפס, הדפס מונוטייפ, עיצוב בובות באמנות, עיסת נייר, יצירה בגבס – הכנת תיאטרון זעיר פיסול על האצבעות, ועוד....

  Black%20on%20Transparent_edited.png
  WhatsApp Image 2022-06-23 at 14.57.23 (2).jpeg

  אתי קופמן

  מדריכת חיות ומטפלת הוליסטית

  בעלת ניסיון של יותר מעשור בהדרכת חוגים והפעלות בשילוב עם בע"ח,סיפורת, הצגות, אומנות ויצירה, גינות אקולוגיות ועוד..

  מדריכת קרן קרב לאנגלית לצעירים.

  מטפלת הוליסטית בוגרת מכללת רידמן ושלוס. מאסטר בשיאצו ורייקי.

  Black%20on%20Transparent_edited.png
  WhatsApp Image 2022-08-15 at 15.12_edited.jpg

  עדי שחם

  מדריכת חוגים

  תלמידה בוגרת בסטודיו, 
  בעלת ניסיון רב בהדרכה וכן בשילוב של ילדים ונוער בעלי צרכים מיוחדים.
  קצינת רפואה לשעבר, כעת בהכנה ללימודי תואר- ריפוי בעיסוק.
  בעלת ידע וניסיון בתחומי אומנות שונים ותשוקה גדולה לתחום.
  Black%20on%20Transparent_edited.png
  WhatsApp Image 2022-08-15 at 15.12.22.jpeg
  WhatsApp Image 2022-08-15 at 15.12_edited.jpg
  WhatsApp Image 2022-09-02 at 15.22.17.jpeg

  גליה קפלן

  מדריכת חוגים

  "שמי גליה קפלן, אני ציירת, מציירת בצבעי שמן ומלמדת ציור. אמא ל-2 בנים מקסימים. מתגוררת ומלמדת בכפר שמואל. אני מאמינה של כל אחד יכול ללמוד לצייר. במהלך שנות עבודתי פיתחתי מספר טכניקות הניתנות ליישום ע"י כל אחד\ת. ומה יותר טוב מללמוד את הכלי הנפלא הזה באווירה ביתית ומאפשרת. אני רוצה להזמין אתכם לחוויה קסומה, מפתחת ומעצימה אשר מתרחשת במהלך שיעורי הציור. אני מלמדת בקבוצות קטנות, כך שהאווירה שנוצרת היא אווירה אינטימית ומאפשרת עבודה עצמית עם יחס אישי ומכיל. הלימוד נעשה בצורה אישית, לפי קצב ההתקדמות של התלמיד, ז"א שכל אחד מתקדם בקצב שלו ובכך בונה את סגנונו האישי. הנושאים הנלמדים הם: פרופורציות, הצללה, פרספקטיבה וצורות התבוננות שונות ממה שהכרנו תוך לימוד ושימוש בטכניקות של רישום בעפרון, פחם, עט, צבעי מים, גואש, אקריליק, שמן, ועוד. ​"

  Black%20on%20Transparent_edited.png