https://site.arboxapp.com/schedule?identifier=fab46d50a3&whitelabel=Arbox&referer=SITE&lang=he&scheduleType=schedule
top of page

מי אנחנו?

צוות המורות

ג'סיקה שרון

 מורה לציור ופיסול, מיסדת ומנהלת הסטודיו 

נולדתי בבואנוס איירס, ארגנטינה  בשנת 1981 ובגיל 21 החלטתי לעלות לישראל.  הגעתי ארצה כדי ללמוד בבצלאל ולאחר סיום תואר ראשון במחלקה לאמנות ועם כרטיס חזרה לארגנטינה הכרתי את אהבת חיי ונשארתי.

 אני גרה בבית עובד, אמנית ופעילה חברתית למען זכויות אדם, עוסקת בהדרכת אמנות וניהול סדנאות האמנות. אני מדריכה קבוצות של ילדים, בוגרים וגמלאים בסטודיו שלי בבית עובד ובמקומות נוספים.

אני מאמינה שהעיסוק באמנות הוא מעבר ליצירת אובייקטים יפים, זהו מסע של חיפוש עצמי, חיזוק המודעות העצמית, הביטחון וכלי להתמודדות עם קונפליקטים המעסיקים אותנו בחיי היומיום.  

​יש לי זכות ללוות אנשים במפגש שלהם עם עצמם מול הנייר הלבן. זה תמיד מרתק לראות איך כל אחד למשך שעה שם מאחור את המרוץ של היומיום ומתמודד מול האני שלו עם כל הפחדים, הפנטזיות, הביקורת העצמית והרצון לתת חופש ליצירה שלו.

אני שואבת מכך השראה וכוח ליצירה שלי...

052-7490788

  • Instagram
  • Facebook
ג'סיקה שרון
cut-out-unmani-making-flower-painting3.jpg

חגית רובינשטיין

  מורה לציור ורישום

 

אמנית פעילה ומורה לאמנות וליוגה מעל 20 שנה.
בעלת ניסיון הוראה במסגרות פורמליות כמו מוזיאון תל אביב, מכללת אורנים, קלישר ועוד.., וכן במסגרות פרטיות. עובדת עם ילדים ונוער וכן מבוגרים כאשר החוט המקשר בין כל המפגשים השונים הינו יצירת במה לחיבור של היוצר /ת  עם עצמה על מנת להבין ולהרחיב את ביטויי רעיונותיה. על מנת לחשוף את היוצרת לקשת טכניקות ומבעים ולהעמיק את הביטוי האישי והייחודי של כל אחת. 
במפגשים עם חגית נעשית עבודה פרטנית וכל אחד בוחר את הפרויקט שלו. העבודה היא על ציור וגם רישום במגוון רחב של טכניקות, כאשר ניתן לעבוד על נושאים פיגורטיביים ומופשטים. חגית מלווה כל אחד בהמון הקשבה ויודעת ברגישות רבה והמון ידע להתאים את הטכניקה ואת נושאי העבודה ובכך להכווין את היצירה מבלי להתערב ולהשפיע יתר על המידה.
  • Facebook
  • LinkedIn
WhatsApp Image 2022-08-15 at 15.12_edited.jpg

עדי שחם

מנהלת החוגים 

תלמידה בוגרת בסטודיו, 
בעלת ניסיון רב בהדרכה וכן בשילוב של ילדים ונוער בעלי צרכים מיוחדים.
קצינת רפואה לשעבר, כעת בהכנה ללימודי תואר- ריפוי בעיסוק.
בעלת ידע וניסיון בתחומי אומנות שונים ותשוקה גדולה לתחום.
Black%20on%20Transparent_edited.png
WhatsApp Image 2022-08-15 at 15.12.22.jpeg
WhatsApp Image 2022-08-15 at 15.12_edited.jpg
IMG-20220120-WA0011.jpg

מיה גיא

מדריכת חוגים

במפגשים בינינו נגלה ביטוי אמנותי ואישי דרך מדיומים שונים, נלמד על אמנים שונים ונעבוד בהשראתם.

 

מיה היא אמנית, עורכת ווידאו​. עוסקת בווידאו ארט, ציור אקוורל , תפירה, קולאג', כתיבה וקולנוע.

בעלת ניסיון הדרכה והוראה במסגרות בלתי פורמליות , בוגרת גרעין אנ"ת  (גרעין אמנויות של הצופים לשעבר) , בוגרת גרעין נח"ל, ניסיון בלימוד אמנות וכתיבה יוצרת, העברת סדנאות קצרות,  הדרכה במוזאונים (מוזאון ישראל, מוזאון על התפר),  ובהפקות קולנוע (ארט דיירקטור- אחראית אביזרים ותלבושות).

 

מיה בוגרת תוכנית שהות אמן בבומבאי, הודו, 2017

בוגרת המחלקה לאמנות בבצלאל לשנת 2022

Black%20on%20Transparent_edited.png

סיגל משל

מורה לאיור וקומיקס

אני מעצבת, מאיירת ומורה לאמנות והלב שלי מלא בסיפורים, משחקים המצאות והפתעות מקסימות.  את המסע שלי בעולם האמנות התחלתי כילדה צעירה, תמיד מציירת, מקשקשת, האצבעות בצבע והדמיון רץ חופשי. סיימתי תואר ראשון בעיצוב לתיאטרון ועבדתי כמעצבת של תפאורות ואבזרים מיוחדים עבודה עם בובות תיאטרון, שיתפתי פעולה עם לקוחות מגוונים, חברות משחקים וספרים, ממציאים וגם לקוחות עסקיים, כשאני אורגת קסמים של עיצוב ואיור ויצירתיות, במיוחד עבור צעירים. עיצבתי ופיתחתי משחקים אינטראקטיביים, הכנתי ערכות אמנות ויצירה, פיתחתי ספרי ילדים חדשניים. בכל דבר שאני עושה ניתן לזהות את אהבתי לסיפורים, ואת אהבתי להפתעות מסתוריות, המוטמעת היטב ביצירות באיורים ובפסלים שלי. בשנים האחרונות לימדתי ילדים ונוער את אמנות האיור – הציור ומה שביניהם, כשאני מבקשת לשלב את כל הניסיון שלי עם האהבה העמוקה שיש לי לילדים ולילדים ברוחם. בפילוסופיית ההוראה שלי לדור הבא של האמנים, מהדהדת מנטרת החיים שלי – למלא כל רגע בדמיון, פלא, אהבה וגם כיף!
 

Black%20on%20Transparent_edited.png
cigalemeshel.com
WhatsApp Image 2024-02-19 at 16.23.24 (1).jpeg
bottom of page